טלפון: 0545-720592 | דוא"ל: amosdla@gmail.com

חברות וחברים, תודה שנכנסתם לומר שלום!

בסוף השאלון הקצרצר הזה, רק 4 שאלות, מחכה לכם המדריך (במתנה!)
שיפור יחסינו עם הילדים,
כולל "איך לחסוך 87% מהויכוחים",
מהו הדבר הכיפי האחד שחוסך לכם זמן והמון כסף,
"איך מחלצים ילד תקוע" ועצות נוספות.
זה מדריך קצרצר של כמה עמודים שמופיע בסוף השאלון הקצרצר.

נאה דורש – נאה מקיים
כמי שמלמד הורות הרבה שנים, אני חייב מדי פעם לעצור, לשאול, להקשיב ולבדוק
חשבתי שהכי נחמד והכי פשוט זה לשאול ישירות את ההורים.

כאות תודה על מילוי השאלון – אני מתכבד להעניק לכם גם הנחה של 40% על קורס הורה נבוכים 2.0. זהו קורס שאני כל כך גאה בו, אבל לא נדבר עליו עכשיו. ורק כדי שלא תיכנעו ללחץ הזמן ותדחו ותשכחו להכנס לשאלון, אני מבטיח את ההנחה רק בימים הקרובים.

  שאלה מספר 1

  אנא פרט/י כמיטב יכולתך.
  (אנא תאר/י מעבר ל"משמעת" או "פורטנייט" או כותרות אחרות. ככל שתפרט/י ותדייק/י יותר אוכל לטפל בנושא שלך בצורה יותר נכונה ומקיפה :-).
  לדוגמא: "נמאס לי שלא מקשיבים לי, ניסיתי את זה ואת זה, הילדים יותר מדי ככה/אחרת...אתמול כבר הגיע למצב ש.."


  [multistep "1-5-https://amosdlayahu.com/survey-2/"]

  מקצועי

  עמוס הוא פסיכולוג חינוכי מומחה, עם הסטוריה של 11 שנים של עבודה בעשרות מסגרות חינוכיות, מהטובות ביותר ועד הגרועות ביותר. מזה 15 שנה מתמחה בטיפול בפוסט טראומה בשיטות טיפול מדור 3.0, בעיקר EMDR. מטפל בקליניקה הפרטית ברמת השרון ובראשון לציון, ובאופן ציבורי בשדרות. לעמוס ניסיון משמעותי בחינוך והנחיה ברמות הגבוהות ביותר, כולל חינוך דמוקרטי ואנתרופוסופי ובפרויקט מיכא"ל

  הורות

  עמוס, אב לשלשה ילדים בוגרים, עוסק בטיפול בנושא ההורות מאז שנת 2,000, באופן פרטני ובקבוצות. עמוס מציב באופן ברור את מטרת העבודה כ"קשר חם וחזק עם הילדים", בניגוד לגישות העוסקות ביחסי כח ובדגש על "גבולות" ומשמעת. הוא מוכיח שוב ושוב שהקשר הוא מנוע יעיל ונעים יותר להצלחה של משפחות – וגם מחזיק לאורך זמן את ההתפתחות של המשפחות. עמוס שם דגש על ההבנה, ועוזר להורים לפתור את הקשיים שלהם עצמם עם הורותם.

  התהליך

  שיטת "הורה נבוכים" בנויה על עקרונות יסוד מוצקים. בבסיסה הבנה עמוקה של התפתחות הילד וצרכיו, קשיי ההורה וצרכיו – ובנית הקשר ביניהם.

  התהליך נבנה בצורה יסודית ושיטתית, כך שלא נצטרך לרדוף ולהגיב לאירועים לא נעימים אלא נוכל מראש לבנות את המשפחה כמשפחה מתואמת, נעימה ויעילה. התהליך הוא מעשי, ישים, מענין ומועיל.